Sevgili öğrencimiz, Sayın velimiz,

“Beyaz Kalem/Öğrenme Atölyesinde” sizleri eğitim alanında birçok inovasyonla(yenilikle) tanıştıracağız.

Beyaz Kalem Öğrenme Atölyesinde öğrenci eğitimin öznesidir. Yani öğrenci yeni bilgiler öğrenebilmek, öğrendiği bilgiler arasında bağ kurabilmek ve bilgilerini hayatının farklı alanlarında kullanabilmek için aktif roller üstlenir.

Öğrenci atölye çalışmalarına gelmeden önce dijital ders içeriklerinden konuyu dinleyerek; önemli kelimeleri belirleme, kısa sorular yazma, yaşantısından örnekler oluşturma gibi ön hazırlıkları yaparak gelir. Atölyede öğretmenin yönlendirmeleri sonucu öğrenciler “soru kartları oluşturma”, “kelimeleri cümlede kullanma”, “hatırladıklarını yazma”, “tanıdığın nesnelere benzetme”, “zihin haritaları oluşturma”, “sorudaki anahtar kelimeleri bulma” gibi birçok eğlenceli teknikle öğrenme keyifli ve bilgi kalıcı hale getirilir.

Öğrenme Atölyemizde öğrenciler; derse hazırlanmayı, ders dinlemeyi, not tutmayı, özet çıkarmayı, zaman yönetimini, soru ve sorun çözmeyi, kısacası öğrenmeyi öğreneceklerdir.

İstediğin Kadar Ders!

Öğrenciler ihtiyacına göre bir ders, iki ders, üç ders ve ya sınav hazırlık programı alabileceklerdir. Böylece öğrenci zamanını, veli ise ekonomisini daha verimli kullanabilecektir.

Öğrencilerimize vereceğimiz dijital eğitim şifreleri ile konu her zaman ve her yerde defalarca izlenebilecek ve online sınav uygulamaları yapabilecektir.

7.Sınıftan, lise mezunlarına kadar her sınıf düzeyindeki öğrencilerimizi sınavlara hazırlayarak okul çalışmalarına destek olacağız.

 

Beyaz Kalem / Öğrenme Atölyesi farkı ile,

TANIŞIN, KAZANIN!