2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılını sağlıklı başarılı ve mutlu şekilde tamamladık. Okulumuzda yapılan karne töreninde öğrencilerimiz başarılarına göre iftihar, takdir ve teşekkür belgelerini aldılar. Ayrıca güzel davranışları ile arkadaşlarına örnek olan öğrencilerimize onur belgeleri takdim edildi.

Temel liselerin bundan sonra eğitime devam edemeyecek olmaları nedeniyle son karne törenimizde duygusal anlar yaşandı. Geleceğe umutla bakan, kalpleri sevgi ile dolu öğrencilerimizden üzülerek ayrıldık. Bizler kadar öğrencilerimizde üzüntülüydü. Öğrencilerimiz Çözüm Temel Lisesinde eğitimlerini bitirirken, bundan sonra yeni başlangıçlar yaparak hayallerini gerçekleştirmek için yollarına devam edecekler. Biz öğrencilerimize inanıyoruz, güveniyoruz ve her şeyin gönüllerince olmasını diliyoruz.

Bizler ise bundan sonraki eğitim çalışmalarımıza  ‘’  Beyaz Kalem /  Öğrenme Atölyesi ‘’ olarak devam edeceğiz. Atölyemizde yeni eğitim modeliyle; hafıza teknikleri, etkili öğrenme gibi özgün uygulamalar yaparak, gençlerimize, velilerimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Yeni başlangıçların hepimize hayırlı olmasını diler, iyi tatiller temenni ederiz.

BEYAZ KALEM

REHBERLİK SERVİSİ