Dört ay önce Tam Öğrenme, Tam Başarı! parolası ile başladığımız eğitim yılını büyük bir başarı ile devam ettirmekteyiz. Öğrencilerimizi hafıza teknikleri, zihin haritaları, kodlama, kelime kullanma, soru kartları ve dijital ders içerikleri gibi birçok yeni yöntemle tanıştırarak öğrenmeyi zevkli ve kalıcı hale getiriyoruz. Yaptığımız çalışmaların Aydın’ımızda oluşturduğu ilgiden son derece memnunuz.

YENİ YILIN İLK KAZANANI SİZ OLUN!

2020 – 2021 eğitim yılında kursumuzun eşsiz fırsatlarından faydalanmak isteyen ancak maddi imkanı olmayan öğrencilerimizi belirlemek amacı ile yaptığımız ücretsiz bursluluk sınavına gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduk. 7. sınıftan itibaren kurumumuzda öğrenim görecek öğrencilere verilecek burs miktarları 9 Ocak Perşembe günü açıklanacaktır.  Burs kazanan öğrencilerimizin kayıtlarını 31 Ocak Cuma günü mesai bitimine kadar yaptırmaları gerekmektedir.

Burs kazanamayan öğrencilerimiz için de birtakım erken kayıt avantajları oluşturduk. Beyaz Kalem’in yeni öğrenme stilleri, güçlü öğretmen kadrosu, saygı ve sevgi dolu ortamı ile tanışmak isteyen öğrenci ve velilerimizi kurumumuza davet ediyoruz.

 

BEYAZ KALEM KURSU

REHBERLİK SERVİSİ